Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович: не можна розводити паніку – вона страшніше самого коронавірусу

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Дуже складно пояснити деякі події і процеси, які сьогодні відбуваються в Україні у зв'язку з епідемією коронавірусу. Про нього говорять всі і всюди, влада вчить дотримуватися елементарних правил, а ні в магазинах, ні в аптеках немає ні масок, ні дезінфікуючих засобів.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу «112 Україна», зауваживши, що всі вище перераховане особисто він знайшов в одній тільки аптеці на Печерську в Києві.

«Я сьогодні був магазинах, аптеках і тільки на Печерську знайшов маски і дезінфікуючі засоби. Я не зрозумію, що взагалі відбувається в державі! З іншого боку, у нас адже багато міфів ходить про коронавіруси. Наприклад, я знаю, що маска потрібна в першу чергу тому, хто вже хворіє, а не тому, хто здоровий », - зауважив політик.

Вадим Рабинович в черговий раз закликав українців не розводити паніку, оскільки саме паніка страшніше, ніж сам вірус!» Щоб заспокоїти людей, народний депутат навів в приклад ряд європейських країн, які ввели вельми жорсткі правила на час карантину.

«Наприклад, британці сказали, що будуть ізолювати людей старше 60-ти років, вважаючи, що інші не входять в групу ризику. Швеція взагалі заявила, що ситуація з коронавірусів - наслідок паніки, тому ні підприємства, ні кордону вони не закрили. Тоді як в Україні зафіксували одну тисяч хворих і два смертельні випадки, що можна порівняти зі статисткою з грипу. Тому збитки від паніки має більший ефект, ніж сам коронавірус», -вважає Вадим Рабинович.

«Природно, коронавірус - це дуже серйозний виклик державному і соціального устрою, але паніка шкодить ще більше! Саме паніка змушує людей робити необдумані речі, паніка розхитує імунну систему, яку нам захищати. Тому, як би дивно це не звучало, всім нам потрібно посміхатися, ставати сильнішими », - впевнений політик.

«З іншого боку, у людей забрали можливість заробляти. А що буде, коли люди «доїдять» останню зарплату? Буде набагато гірше, ніж та паніка з коронавируса, яку ми бачимо зараз! » - ще раз звернув увагу всіх Вадим Рабинович в контексті цього закликав владу визначитися, «ми вводимо надзвичайний стан або будемо працювати із запізненням?».

«Нам кажуть:« США, Швейцарія і Європа закрилися ... ». Але це ж країни з розвиненою медичної мережею! А у нас, коли я на всіх каналах розповідав про вбивстві вітчизняної медицини міністром Супрун, «соросівські дармоїди »плювали і говорили, що« вона - найкраща ». Всі посли ЄС її захищали! І що ми бачимо тепер, коли коронавірус нагрянув? .. » - задався питанням Вадим Рабинович. І сам же на нього відповів: «а у нас складається своя - інша - ситуація».

«Позаминулої ночі глави фракцій провели спільну нараду з головою Верховної Ради, головою Офісу президента і прем'єр-міністром, де обговорювалися багато питань: і як діяти в зв'язку з епідемією коронавируса, і чому необхідно на час карантину відмовитися від термінового продажу української землі », - нагадав Вадим Рабинович.

Політик зізнався, що не може розкрити деталі тієї зустрічі, але своїми враженнями поділився.

«Я ще тоді попросив присутніх ввести режим відеоконференції для парламентаріїв, тому що розумів - один хворий депутат може вивести з ладу всю Верховну Раду. Коли ж застосовувати обіцяну діджіталізацію, якщо не зараз? Чому це не зроблено досі - не розумію. Хіба можна в такій ситуації блокувати роботу єдиного законодавчого органу країни?» - обурився народний депутат.

«Крім того, - продовжив Вадим Рабинович, - я особисто попросив главу Офісу президента Андрія Єрмака розібратися, хто вивіз з країни все маски? поки що відповіді немає. Але я доведу це питання до кінця! » Вадим Рабинович, як співголова партії «Опозиційна платформа - За життя », і на нараді у спікера, і зараз запевняє: будь-які закони, які запропонує влада для захисту українців, «ОТЗЖ» підтримає без всяких розмов.

«У держави, на жаль, відсутня соціальна політика - ми не можемо, як англійці чи американці по півроку не ходити на роботу і утримувати сім'ю. І це ми будемо пояснювати нашим «можновладці», ми будемо їх «дотискати», ми точно будемо працювати і точно не будемо мовчати!» - запевнив Вадим Рабинович.

«Наприклад, я вже попросив владу терміново обмежити цінову політику - держава може це зробити! Також нам потрібно думати про соціально вразливих верствах населення - потрібно подумати про призначення якихось пайків, тому що у людей нічого буде їсти! » - розповів співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

У той же час він вважає, що в такий складний період нинішнє уряд не в змозі захистити країну.

«У них - нової влади - немає досвіду, а вчитися вони не хочуть! Може, звичайно, завтра все зміниться. Але поки все робиться з запізненням і зайвої істерикою. Наприклад, закриття метро - захід правильний, але це в разі, якщо люди залишаться вдома, а банки, аптеки, продовольчі магазини будуть в пішої доступності або держава візьме на себе відповідальність за їх роботу (Організовує доставку медикаментів, наприклад).

А коли у нас тисячі людей товпляться на зупинках в очікуванні маршрутки - це сюрреалізм! що ви

робите?! .. »- зазначив Вадим Рабинович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно