Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Місцеві жителі про ситуацію в селі Колінківці, де зафіксовано найбільшу кількість хворих на коронавірус

"Люди панікують, та через паніку стають ворогами", — повідомила місцева жителька
У селі Колінківці 20 березня ввели особливий режим в’їзду та виїзду. Адже в селі зафіксовано найбільшу кількість в області хворих на коронавірус - 11 осіб. Яка ситуація у населеному пункті? Чи проводять дезінфекцію, чи є паніка серед населення - журналісту "Чернівецького променя" розповіла місцева жителька.

На даний час все добре, про нові захворювання не чути. Плітки, що поширюються мережею Інтернет: «у кожній другій хаті кашляють» - це повна нісенітниця та неправдива інформація, - розповіла місцева жителька.

Також повідомляє, що проводять заходи дезінфекції, в’їзди та виїзди перекриті, люди панікують.
 
Багато осіб наразі паплюжать наше село і висловлюються досить некоректно. У такий складний для нас час замість підтримки ми отримуємо образи та звинувачування у наш бік, - наголосила жителька Колінківців.
 
У населений пункт можна завозити тільки харчові продукти та медикаменти. Жителям дозволено виїжджати за межі цих населених пунктів лише у невідкладних справах – якщо потрібна медична допомога або ж на роботу в установи, які забезпечують життєдіяльність інших міст та сіл.
 
Також перші тести на коронавірус, які направлять у Роттердам, зроблять жителям Колінківців. Про це на брифінгу повідомив голова ОДА Сергій Осачук.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж