Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук розпочав виборчу кампанію: у місті роздають медичні маски від імені мера

Піар на коронавірусі

Відсьогодні у Чернівцях мер Олексій Каспрук ввів «масковий режим». На усіх об’єктах, які ще працюють у місті, люди мають перебувати у масках. Більше того, без маски тепер не зайдеш навіть до супермаркету чи аптеки. За словами мера, влада контролюватиме, аби в супермаркетах та інших об’єктах, які працюють, не допускали відвідувачів без масок.

Втім, як стверджують медики, від коронавірусу захищають лише маски відповідного класу захисту, але навіть простеньких медичних масок зараз в місті не знайдеш, а аптеки рясніють оголошеннями на дверях: «Масок у наявності немає». А якщо десь все ж з’являються маски у продажу, то ціни завищені у десятки разів.

Натомість Олексій Каспрук запропонував чернівчанам самостійно пошити маски з кількох шарів старої футболки. За словами мера для людини, в якої є дві руки, голка і нитка – це буквально півгодини-година роботи.

На думку телеведучого Святослава Вишинського, влада приймає не раціональні, а популістичні рішення, чим сама і поширює паніку, адже міська рада не в змозі забезпечити населення масками вже у понеділок.

Проте на вихідних у Чернівцях волонтери вже роздавали медичні маски на вулицях. Разом з масками давали листівку з надписом: «Бережіть себе та близьких! З повагою, чернівецький міський голова Олексій Каспрук».

«Тобто в п’ятницю ввечері міський голова сіє паніку та попереджує, що в понеділок без масок вас не пустять ні в магазин за продуктами, ні в аптеку за ліками. А вже через день на вулицях роздають маски від його імені», - стверджує журналіст.

Моральну сторону цього вчинку оцінять чернівчани. На думку Вишинського, все це свідчить про початок виборчої кампанії, яка буде «брудна і безсоромна». Адже цього разу виборців купуватимуть не гречкою, а медичними масками.

 

Каспрук розпочав виборчу кампанію: у місті роздають медичні маски від імені мера

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж