Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях можуть ввести особливий режим в'їзду та виїзду з міста

Особливий режим може відрізнятись від того, що запроваджений у селах області

У разі погіршення епідеміологічної ситуації у Чернівцях також можуть ввести особливий режим в’їзду та виїзду, - про це повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

Зараз інфекціоністи з’ясовують історію інфікованих чернівчан, як, хто де і яким чином міг заразитися. Якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, то у Чернівцях також можуть ввести особливий режим в’їзду та виїзду.

Однак Богдан Ковалюк зауважив, що такий особливий режим може відрізнятися від тих, які раніше були введені у семи селах Буковини.

У Чернівцях зосереджена структура, яка забезпечує життєдіяльність всієї області і тут буде прийматися рішення з урахуванням й інших ризиків. Утому числі соціальних і економічних. Хоча не виключаю також і на місто Чернівці поширення такого особливого режиму. Можливо він буде відрізнятися від того, який введений у селах.

Посадовець зазначив, що обласна комісія Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій тепер буде розглядати введення такого режиму у населених пунктах, де двоє і більше хворих, як це було вчора з Великим Кучуровом де троє хворих та Лужанами де п'ятеро інфікованих.

Наразі у Чернівцях три підтверджених випадки COVID-19.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж