Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До України прибула чергова партія медичного вантажу з Китаю

У вантажі були захисні окуляри, щитки та костюми біологічного захисту
Медичний вантаж, який прибув з Китаю в Україну 31 березня, вже розподілено по регіонах. Про це на брифінгу поінформував заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.
 
"Вчора до Борисполя прибув черговий літак з Китаю, який доставив нам нову партію тестів ПЛР, що дозволять провести дослідження близько 100 тисячам пацієнтів. Також у вантажі були захисні окуляри та щитки, костюми біологічного захисту. Весь вантаж вже розподілений, роз’їхався в структурні підрозділи охорони здоров'я і найближчим часом буде переданий в підмогу нашим медичним працівникам”, - сказав Віктор Ляшко.

Також, вчора 31 березня, за участю Президента було проведено онлайн-зустріч з керівниками ОДА, головами обласних рад, мерами міст, на якій обговорювалися питання підготовки і ролі органів місцевого самоврядування в протидії поширенню COVID-19.

"За результатами цієї наради я можу сказати, що близько 3 млрд 700 млн грн вже алоковано на регіональному рівні для здійснення заходів протидії поширення коронавірусної хвороби, з них 732 млн грн вже витрачено. Вся інша сума – укладаються договори і очікуються найближчим часом поставки медобладнання, засобів індивідуального захисту, обладнання для лабораторій. А також ці кошти будуть виділятися на преміювання тих співробітників, які беруть участь в протидіях поширенню коронавірусної хвороби”, - сказав головний державний санітарний лікар.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж