Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині запрацювала "гаряча лінія" для запитань щодо дистанційного навчання


У період карантину створена консультативно-технічна група підтримки У Чернівецькій області запрацювала «гаряча лінія» для інформування учасників навчального процесу щодо дистанційного навчання у період карантину. Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.
 
Для надання консультативної допомоги з питань організації, проведення навчальних занять у дистанційному форматі та отримання зворотного зв’язку, при Департаменті освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, створена консультативно-технічна група підтримки.
 
У разі виникнення труднощів, скарг або пропозицій просимо звертатися за допомогою:
 
Для скаргта пропозицій – за телефоном 0372551816 або пишіть на електронну адресуdistance.study.cv@gmail.com (при зверненні коротко опишіть проблему, залиште контактні дані для зворотного зв’язку: електронну адресу, контактний телефон).
 
Технічна підтримка у застосуванні технологій дистанційного навчання – за телефоном+380955782332 або пишіть на електронну адресу nikbabii@ukr.net (при зверненні коротко опишіть проблему, залиште контактні дані для зворотного зв’язку: електронну адресу, контактний телефон).скачать dle 10.5фильмы бесплатно