Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Головний лікар Чернівецької міської лікарні №1 захворів на коронавірус

Контактих осіб головного лікаря вже протестували

Головний лікар Чернівецької міської лікарні №1 Анатолій Петричук захворів на коронавірус. Про це стало відомо «Чернівецькому променю» з власних джерел.

У коментарі журналісту «Чернівецького променя» Анатолій Петричук підтвердив, що захворів на COVID-19. Окрім того зазначив, що контактних осіб, зокрема і лікарів, вже перевірили.

Вони в мене всі провірені, нам допомогли придбати оці тести швидкісні, і я протестував своїх співробітників, більш менш все нормально

Щодо подальшої роботи Анатолій Петричук зазначив, що перебуває у групі ризику, тож все буде залежати від форми у якій буде проходитихвороба, і від рішення керівництва. 

Питайтеся в моєму управлінні. Питання чи буду, чи не буду працювати, це не від мене залежить а від ковід, якщо він буде лагідний до мене і до всіх нас, то всі ми будем працювати, і все буде добре.
Мене можуть відсторонити від роботи на період цих хвороб, бо в мене група ризику, бо всі 5, що там визначають, всі 5 в мене є. Але я свідомо пішов до роботи, свідомо працював, і сподіваюсь як одужаю буду допомагати ситуації

 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж