Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Від коронавірусу помер екс-президент ФК "Буковина" Василь Федорюк

Василь Олександрович був президентом буковинського клубу 1993-1998, 2007-2010 роках
Вд коронавірусу помер екс-президент ФК "Буковина" Василь Федорюк, про це повідомляє Інтернет-видання "Чернівці спорт".  Василь Олександрович був президентом буковинського клубу 1993-1998, 2007-2010 роках.
 
 У середині березня, Василь Олександрович захворів стандартним грипом. Отримав ускладнення - одностороннє запалення легень. Врешті решт опинився в лікарні. В одній палаті з першим померлим від короновірусу, якому було 84 роки. Там і підхопив інфекцію. Бо хворий з підозрою на вірус чоловік лежав в загальній палаті, поки не отримали його підтверження. Чи стало це сусідство фатальним, чи були ще якісь причини, але факт залишився фактом. Вірус для Василя Олександровича виявився смертельним, - пише на своїй Фейсбук-сторінці журналіст Василь Забродський. 
 
Довідка. 
Василь Федорюк народився 14 лютого 1948 року в Іванківцях Кіцманського району Чернівецької області. У селі Іванківці закінчив загальноосвітню школу, а згодом завершив навчання у Кіцманському сільськогосподарському технікумі.
З 14 років грав за сільську команду. Під час служби в армії (1968—1970) грав за Київський військовий округ. Після армії виступав за аматорські команди «Будівельник», ДОК і «Гравітон». У складі ДОКу став чемпіоном Чернівецької області та грав в аматорському чемпіонаті України. У 32 роки зазнав важку травму та завершив виступи на футбольному полі.
У 1976 році закінчив біологічний факультет Чернівецького державного університету.
Був генеральним директором ТОВ «Ніко–Інвест» і ТОВ «Гермес–Ніко».

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж