Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Вони приходять сюди не задля роботи, задля життя" - серія історій про лікарів


Їх на зміні шестеро: лікарі, медсестри, санітарки. Вони щодня приходять до КНП «Кіцманська центральна районна лікарня», аби рятувати людей

Чернівецька ОДА запустила серію історій про лікарів, які працюють в інфекційних відділеннях області, адже  підтримка суспільства і визнання лікарям зараз дуже потрібні.

Для них робочого дня не існує. У них є день. Який може тривати 24 години.
Іванка посміхається, коли її запитують про роботу. Посмішки з-під респіратора не видно, та очі з-під окуляр все ж її видають. «Так добре Вам?», - медсестра підключає хворого до кисневої дотації й перевіряє чи все в порядку. Чоловік вдячно зажмурює очі й вдихає потік кисню.
За робочим столом завідувачка відділення Наталія вкотре вносить показники про стан пацієнтів. Є важкі, до них увага особлива. Попередньо вона бадьоро й з позитивом відвідала кожну палату, провела всі маніпуляції. Порцію жартів отримують не лише пацієнти, але й колеги. Без розрядки серйозну роботу не зробиш, всі це розуміють.
Їх на зміні шестеро. Лікарі, медсестри, санітарки. Вони щодня приходять до КНП «Кіцманська центральна районна лікарня», аби рятувати людей. Вони приходять сюди не задля роботи, задля життя.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно