Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани вважають, що найбільші успіхи мера – це ремонт доріг, якими займався Бешлей

62% містян не змогли відповісти, у яких сферах досяг успіхів мер Чернівців

Згідно результатів шостого всеукраїнського муніципального опитування, яке провели Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine та Соціологічна група «Рейтинг», 62% чернівчан не змогли пригадати успіхи Олексія Каспрука в якихось сферах життєдіяльності міста.

Натомість 20% відзначили, що найбільших успіхів мер досяг у сфері ремонту доріг. Нагадаємо, за цю сферу відповідав керівник ДЖКГ Володимир Бешлей, якого нещодавно міський голова звільнив.

Ще 9% опитаних вважають, що мер досяг успіхів у сфері парків та скверів, 6% відзначили успіхи у сфері громадського транспорту, 4% школи, по 3% дитячі садочкі і ЖКГ. Успіхи в інших сферах оцінили лише по 1% чернівчан.


Нагадаємо, що Чернівці, посіли передостаннє, місце у рейтингу комфортності обласних центрів України.


68% чернівчан вважають, що Чернівцями має керувати інший мер.


Довідково

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інститут проводиться шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів.

Опитування є цілісним та комплексним інструментом для систематичного відслідковування ключових індикаторів розвитку міст, спостереження трендів, потенційних змін, дає всебічний аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж