Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Медики з Буковини обмінялися досвідом з американськими колегами щодо інтенсивної терапії пацієнтів із COVID-19

Вебінар відбувся у рамках меморандуму про співпрацю між МОЗ України та Асоціацією анестезіологів України Буковинські медики обмінялися досвідом із американськими колегами щодо інтенсивної терапії пацієнтів із COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Череівецбкої обласної державної адміністрації.

Лікарі долучилися до вебінару за участі анестезіолога з Нью-Йорку Євгена Савранського та лікаря-анестезіолога Олександрівської лікарні міста Києва Андрія Висоцького. 

Так, американський медик розповів, що з підключених до апарату штучної вентиляції легень хворих на коронавірус помирають 89-90% осіб. Саме тому у США пацієнтів під’єднують до ШВЛ лише у критичних випадках.

Буковинські медики зазначили, що дотримуються такої ж тактики лікування важких хворих на COVID-19. На жаль, число летальних випадків серед пацієнтів на апаратах штучної вентиляції легень у Чернівецькій області теж є високим. Так, у закладах охорони здоров’я області рівень летальності пацієнтів на ШВЛ становить 80%. Саме тому досвід колег з-за кордону є цінним для місцевих фахівців. 

Вебінар відбувся у рамках меморандуму про співпрацю між МОЗ України та Асоціацією анестезіологів України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж