Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Черговий «Кабмін на самокатах» - бездарність, невміння і небажання виходити з кризи

«Сьогодні, в один з найскладніших періодів в історії України, чергове позачергове засідання Верховної Ради збирається з питань, які ніякого відношення до сподівань людей взагалі не мають. Жодної відповіді на питання: що робити в період пандемії? Як виживати? Як годувати свої сім'ї? Як запустити бізнес або йти на роботу? Відповідей на ці питання просто немає! Таке враження, що уряд живе на якійсь іншій планеті і за іншими законами!»

З такою заявою виступив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович на брифінгу в парламенті в четвер, 30 квітня.

Політик розповів, що багато разів представники всіх фракцій задавали «слугам» дуже правильні питання: «Чому ви - «слуги» - досі не створили штаб по виходу з кризи, про який говорилося на нашій зустрічі з прем'єр-міністром і представником Офісу президента ще на самому початку карантину? Ми запитуємо, чому людина купити собі каву в американському «Макдоналсі» в столиці може, а український виробник в цей час зобов'язаний закрити свій маленький магазинчик? Чому у нас є можливість купити турецькі банани і грецькі апельсини в великому супермаркеті, а український фермер не може реалізувати свою продукцію на відкритому ринку? І це незважаючи на те, що ми - «Опозиційна платформа - За життя» - ще чотири тижні тому запропонували прем'єр-міністру почати державі викуп продуктів, вироблених українськими фермерами!»

Звернув Вадим Рабінович увагу влади і на те, що сьогодні відкрито кордон для вивозу зернових, в той час як Росія та інші наші сусіди вже закрили експорт.

«Більш того, в цей важкий для країни час прем'єр Шмигаль вступив в переговори з нашими зарубіжними «друзями» з приводу умов, на яких ми будемо поставляти рабів на плантації Європи. Ось що відбувається сьогодні!» - обурився народний депутат.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» нагадав, що в цей день в 1945 році був встановлений червоний прапор перемоги над Рейхстагом, який символізує перемогу радянського народу над фашизмом, величезний внесок в який внесла і Україна.

«Українці - другі за кількістю героїв Радянського Союзу після росіян. Наша країна була залита кров'ю людей, які віддали свої життя за те, щоб фашизм був знищений. В цей день також покінчив життя самогубством і Адольф Гітлер - це нагадування для всіх нинішніх фашистів... І тим не менше, я не чув жодного слова про святкування Великого Дня Перемоги 9 травня в Україні. Тому наша фракція вимагає сьогодні і, я гарантую вам, що ми доб'ємося святкування цієї дати. В іншому випадку ми взагалі розмовляти з владою в цій Раді не будемо! Ми хочемо, щоб офіційно було внесено питання про святкування 9 травня! Крапка! Я хочу почути, як в парламентсько-президентській республіці збирається Рада відзначати цю велику дату!» - заявив Вадим Рабінович.

Підводячи короткий підсумок, народний депутат сказав наступне: «Я думаю, що ми отримали черговий «уряд на самокатах», ми отримали бездарність, невміння, небажання виходити з кризи. Вони ні інтелектуально, ні з причини відсутності досвіду не можуть нічого. Я взагалі не розумію, де їх підбирають і за яким принципом - це якась «комісія постійного знищення України»! Центральним питанням на позачерговому засіданні Ради вони (влада - ред.) поставили взаємну видачу правопорушників з Аргентини. Це, звичайно, дійсно найважливіший закон, через який потрібно було збирати парламент! Це показник їх розумового рівня! Все більше і більше я переконуюся в наступному: нинішній уряд не здатен нічого зробити, парламентарії «витягли краплену карту», ​​призначивши Шмигаля прем'єром».

Звернувся співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» і до українців: «Дивіться уважно і робіть висновки! Ми будемо святкувати день Перемоги, ми обов'язково доб'ємося, щоб були вжиті всі заходи щодо скликання позачергового засідання не по дурним питанням, а щодо виходу з кризи, щодо негайного страхування лікарів та інших дійсно важливих питань».

«Я розумію, що карантин не закінчиться до 11-го числа, тому що влада боїться побачити велику кількість людей, які святкують 9 травня. Люди, уряд не збирається про вас думати, їм зручний карантин: не треба нічого робити, не треба виправдовуватися за руйнування економіки. Коронавірус їм вигідний, вони будуть тягнути його якомога довше, тому що як тільки він закінчиться, ми побачимо, що вони - «голі» - нічого не вміють, не знають і цей уряд - це чергова всеукраїнська ганьба», - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж