Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Ми вимагаємо дій щодо порятунку країни і святкування 75-річчя Великої Перемоги

З вимогою надати конкретний план по виведенню країни з кризи, а також розповісти, як Україна - друга країна за чисельністю Героїв Радянського Союзу - святкуватиме 75-річчя перемоги над фашистськими загарбниками виступив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович на засіданні Погоджувальної ради у четвер, 30 квітня.

«Вкотре я з сумом дивлюся на порядок денний. Сьогодні в країні, де люди вже не знають, як прогодувати свої сім'ї, Верховна Рада на черговому позачерговому засіданні відповідь на це питання не дає. Так, дуже важливо обмінюватися правопорушниками з Аргентиною - це вкрай важливо саме сьогодні. Але, скажіть будь ласка, що нашим людям їсти, що їм робити, щоб в складній ситуації не стати правопорушниками? Скажіть, як їм утримувати свої сім'ї? Де ваша програма виходу з кризи? Куди подівся мільярдний фонд, призначений для боротьби з коронавірусом?» - задався питаннями Вадим Рабінович, підкресливши, що «відповідей немає, а ми б хотіли їх отримати!»

Крім того, продовжив народний депутат, фракція «ОПЗЖ» хотіла б дізнатися, чи врахував уряд подані нею пропозиції з порятунку країни. «Серед них така елементарна пропозиція, як викуп державою у населення продуктів з їх подальшим продажем, щоб врятувати фермера або як правильно брати запозичення, щоб не вганяти народ в остаточні злидні», - нагадав Вадим Рабінович.

І ще одне важливе питання, відповідь на яке вимагає дати співголова партії «Опозиційна платформа - За життя»: «Де зареєстровані ще 1 березня постанова, яку подала наша фракція, про святкування 75-річчя Перемоги над фашистськими загарбниками? Де цей доленосний документ, і як парламент збирається брати участь в святкуванні цього великого свята?»

Вадим Рабінович нагадав про те, що Україна є країною-переможцем у Великій Вітчизняній війні, і саме Україна - друга за кількістю Героїв Радянського Союзу.

«Український народ вніс важливу лепту в цю велику перемогу, і не відзначити це, не показати героїзм українського радянського солдата, було б злочином по відношенню до їх пам'яті. Тому ми вимагаємо внести дане питання до порядку денного», - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно