Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Який стан у буковинців, хворих на COVID-19

За минулу добу до лікарень госпіталізували 55 осіб Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 1090 буковинців. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.
У лікарнях області станом на 1 травня перебуває 498 людей. Із них у 168 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.
 
За минулу добу до лікарень госпіталізували 55 осіб.
 
У медичних закладах станом на 1 травня перебувають 46 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 35, на апаратах штучної вентиляції легень – 9.
 
У реанімації обласної клінічної лікарні є 13 пацієнтів. Четверо недужих підключені до апаратів штучної вентиляції легень, у них важкі форми пневмонії.
 
10 хворих є у реанімації Чернівецької міської лікарні №1, двоє з них із підтвердженою коронавірусною інфекцією – на апаратах штучної вентиляції легень.

І досі важким залишається стан 5-річної дівчинки з Чернівців, яку лікують у реанімації обласної дитячої лікарні. Її госпіталізували ще 20 квітня із підозрою на кір, однак після обстеження у дитини виявили пневмонію та коронавірус. Дівчинка підключена до апарату штучної вентиляції легень.

Тут також перебуває хлопчик 2004 року народження із лейкозом та підозрою на COVID-19. Його стан трохи покращився.

У Сторожинецькій ЦРЛ є 13 пацієнтів у важкому стані. У реанімації лікують чотирьох, один із них із підозрою на COVID-19 – на апараті штучної вентиляції легень.

У реанімації Глибоцької ЦРЛ перебувають троє пацієнтів, один підключений до апарату ШВЛ.

Трьох пацієнтів із підозрою на коронавірус лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ. Вони на кисневій підтримці.

У Хотинській центральній районній лікарні двоє пацієнтів із підозрою на COVID-19 у важкому стані на кисневій підтримці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж