Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях представлять план антикризових заходів для виходу міста з карантину

План представлять чернівчанам до 9 травня
У Чернівцях створили робочу групу, яка представить план антикризових заходів для виходу міста з карантину. Про це йдеться на сайті Чернівецької міської ради. 

Групу створили з метою відновлення після карантину  функціонування всіх галузей економіки міста, мінімізації збитків, завданих міській інфраструктурі, подолання  на території міста наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації загальнодержавного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. До її складу увійшли заступники міського голови, керівники окремих департаментів та управлінь, депутати, члени виконавчого комітету  міської ради, а також представники науковців, лікарів, бізнесу, громадські експерти. 

«План антикризових заходів  виходу  міста  Чернівці з карантину повинен враховувати поточну епідеміологічну ситуацію у місті, максимально сприяти  відновленню ділової активності в усіх сферах життя та, головне, передбачити  створення безпечних умов для підприємців та споживачів. Наше завдання – сформувати такі  умови для роботи бізнесу і всієї інфраструктури міста, які дозволять  відновити життєдіяльність всіх сфер економіки  та упередять нові спалахи коронавірусної  інфекції», – йдеться у повідомленні. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж