Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях для допомоги підприємцям запустили програму «Купуй Чернівецьке & Made in Chernivtsi»

Програму запустив Департамент розвитку ЧМР 1 травня
Введення карантинних заходів, негативно відобразиться на економічній системі всього світу - за всіма експертними прогнозами передбачається значне зниження темпів економічно розвитку в світі загалом і в Україні зокрема. На жаль, Чернівці не стануть винятком в цьому глобальному процесі, про це інформує на своїй Фейсбук-сторінці Департамент розвитку Чернівецької міської ради.
Тільки від нас залежить, процвітання економіки міста Чернівці та регіону загалом, адже лише ми, придбавши товари, підтримаємо чернівецького виробника «гривнею», що спонукатиме його до подальшого розвитку та покращення якості виготовленого товару. Також це дозволить залишати кошти в межах нашого регіону, сприяти економічному зростанню міста, що принесе нові робочі місця - і, відповідно, покращить фінансове становище чернівчан.
 
З метою недопущення економічної кризи та допомоги підприємцям в Чернівцях Департамент розвитку ЧМР, 1 травня запустив програму «Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ» & «Made in Chernivtsi». В рамках даної ініціативи буде проведено ряд заходів серед яких передбачені рекламно-інформаційні кампанії - «Купуй ЧЕРНІВЕЦЬКЕ», «Я підтримую ЧЕРНІВЕЦЬКЕ, а ТИ?». 

Для створення максимально повного переліку локальних виробників Департамент розвитку ЧМР почав вже розробляти  інтернет-каталог сайт «Made in Chernivtsi» на семи мовах із подальшим рекламним просування даного ресурсу за кордон.
Департамент розвитку ЧМР закликає Чернівчан підтримати чернівецьких підприємців та купувати насамперед продукцію чернівецьких товаровиробників. Спільними зусиллями ми зможемо побороти пандемію коронавірусу та подолати економічні наслідки для бізнесу спричинені нею!
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж