Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Об'єднання «слуг народу» з Порошенком несе розруху - це «фронт знищення України»!

Те, що відбувається останнім часом в українській політиці, можна назвати «радісним творчим об'єднанням» влади минулої з владою нинішньою.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в програмі «Український формат» на телеканалі NewsOne.

«Те, що відбувалося на позачерговому засіданні Верховної Ради України 13 травня, можна описати кількома словами: радісне, творче об'єднання «слуг народу» з Порошенком. Тому я вітаю Петра Олексійовича: «Ви можете спати спокійно! І повертати Гонтареву можете теж - спокійно!..». Вітаю я і всіх тих, у кого вкрали депозити в банках: незалежного розслідування ви не дочекаєтеся, як і грошей!», - з іронією констатував політик.

Вадим Рабінович зізнався, що до кінця не може зрозуміти, що від нас хочуть наші західні партнери.

«Давайте згадувати: прийшов в минулий раз президент до Верховної Ради і сказав: «Дорогі друзі, мені самому не подобається закон про землю, але нам потрібно 8-10 млрд, які дадуть днями, - а без цього закону МВФ нам грошей не дасть...». «Слуги» проголосували і землю продали. Звичайно, «Опозиційна платформа - За життя» внесла свої корективи в цей закон, але тим не менше... Ми всі чекали ці 8-10 млрд, але їх досі немає! Вдруге Зеленський прийшов в Раду і каже: «Треба банківський закон прийняти!» (Це так званий «антиколомойській закон, який по суті таким не є). Ну напишіть ви в законі: «не можна повертати «ПриватБанк» попереднім власникам» і отримаєте 450 голосів «за»! Але там ні слова про це немає!» - нагадав політик.

Вадим Рабінович вважає, що «банківський закон створений тільки для того, щоб дати індульгенцію Гонтаревій, Рожковій і всім тим, хто здійснював операції з ОВДП».

«Це якась мафія, яка прикривається Міжнародним валютним фондом. Продають землю, грабують людей, підвищують тарифи, не індексують пенсії - все МВФ. Дуже зручно: знайшли собі страшилку в особі МВФ! При цьому нас обдурили в черговий раз - нам поміняли умови кредиту. Так, кредит стенд-бай даватимуть лише на виплати відсотків, які ми Фонду повинні. Вдумайтеся, нам будуть давати гроші, щоб віддати за те, що ми їм винні. Розумієте?!» - підкреслив народний депутат.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» впевнений, що «навіть у владі є люди, які розуміють, що деякі закони приймати не можна».

«Але в такому разі приїжджає президент Зеленський каже: «Хлопці ви всі в залі Ради сидите завдяки мені, тому приймаємо цей закон...» Час тоді взагалі скасувати цей орган - парламент! Навіщо тоді потрібна Верховна Рада? Сьогодні черговий сумний день в історії України за багатьма параметрами. В першу чергу, тому що ми пробили чергове дно. Я не думаю, що в світі ще існують країни, яким МВФ з Соросом приділяють більше уваги, ніж Україні. Немає жодної країни в світі яка готова так прогнутися, знищуючи основи - Конституцію», - впевнений політик.

Нагадав Вадим Рабінович і про те, що «кожен думає, що приходить назавжди, «слуги» - теж».

««Слуги народу» думають: ось зараз приберемо Смолія (главу НБУ - ред.), поставимо свого і все буде нормально... Все це я бачив багато разів, але в результаті прийняття цього закону, цих ігрищ Україна отримала наднаціональний орган, держава Україна втратила контроль над судовою владою, і втратила контроль над валютними операціями. А що ми виграли? Можливо, ми виграли «якщо в черговий раз щось продамо, то нам що-небудь дадуть, якщо ставимо в якусь позу» - як кажуть у владі. Але це не будівництво держави, а її демонтаж!» - обурився політик.

«Я впевнений, що ми всі маємо зробити висновки. Раніше я вважав: «ну, перемогли «слуги» на виборах - тепер є влада, а є опозиція... Можливо, вони молоді, прогресивні, може є сенс в тому, щоб подивитися, як вони працюють, допомогти їм...». Зараз у мене таких ілюзій уже немає! «Слуги народу» і їх об'єднання з Порошенком несуть лише розруху - це «фронт знищення України»! Ми перейдемо до іншої фази: в країні є, як говорив Ленін, одна партія, яка готова взяти на себе відповідальність. Це «Опозиційна платформа - За життя». Ми - люди, які розуміють, як управляти країною!» - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж