Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинка розповіла про послаблення карантину в Німеччині

Німеччина одна з перших країн яка почала стрімкий вихід з карантину Станом на 14 травня за даними RKI (Інститут Роберта Коха) у Німеччині коронавірусом інфікувалися 172 239 людей, одужали 150 тис та померли 7 723 осіб. Проте попри таку велику кількість хворих у порівнянні з Україною Німеччина почала послаблювати карантин ще з 20 квітня.  
 
З кінця квітня в Німеччині відкрилися крамниці площею до 800 квадратних метрів. Незалежно від торговельної площі також відкрилися книжкові магазини, автосалони й магазини з продажу велосипедів.  Починаючи з 4 травня крок за кроком відкриватимуться школи й вищі навчальні заклади Німеччини. 
 
Буковинка Лілія Рідна розказала, як з карантину виходять різні сфери життєдіяльності у Німеччині.
 
Дитячі садочки
Працюють сьогодні й працювали під час карантину, їх відвідують діти, чиїх батьки працюють в медицині, доглядають за старими людьми та інвалідами, є пожежниками або поліціантами. Спочатку дозволяється відвідувати дитячий садок п'яти й шестирічними дітьми, а потім 4,5 та 5, потім 3, а на останньому кроці діти, які відвідують ясла, — аж в липні. Також до 11 травня всі ігрові майданчики були зачиненими, наразі ж відкриті з 7:00 до 8:00.
 
Школи
З початку карантину закрили всі школи. З кінця квітня школи відкрили свої двері для тих учнів, які повинні складати вступні іспити, або ж іспити для переходу в інший клас. З 25 травня всі учні повинні бути в школі один день на тиждень (це п’ять-шість уроків).
 
Магазини та торгівельні центри
Всі магазини, попри розмір торгівельної площі, мають право відкриватися, за умови якщо вони складуть Концепцію дотримання санітарних норм. Магазини повинні забезпечити для клієнтів при вході антисептик, а клієнти повинні носити маску. На 10 квадратних метрів допускається тільки 1 клієнт.

Ринки
Продуктові ринки на карантин не закривали. Відвідувачі мають бути в масках та дотримуватися дистанції. Проте закрили таки один великий ринок до кінця травня, адже як пояснює влада там надзвичайно важко створити всі належні санітарні умови й місця там занадто мало, аби дотримуватися дистанції.
 
Чи відкрили готелі, ресторани, кінотеатри, церкви читайте в наступних матеріалах. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж