Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Підозра на Covid-19: на Буковині помер 5-місячний малюк

Хлопчик із ВІЛ-інфекцією, також мав вроджену ваду серця та двобічну пневмонію
Вчора, 13 травня, у області зафіксували 72 нових випадки інфікування та 5 летальних випадків.  Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 98, про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА. 
 
Що відомо про померлих:
  • 5-місячний хлопчик із ВІЛ-інфекцією, народжений від ВІЛ-інфікованої матері. Мав вроджену ваду серця, двобічну пневмонію, підозру на коронавірус. Мати була неприхильною до лікування, останні місяці не з’являлася на огляд до педіатра. Хлопчик помер у обласній дитячій лікарні.
  • Жінка 1937 р. н. із Герцаївського району. Мала двобічну пневмонію, ішемічну хворобу серця. ПЛР-тест позитивний. Померла у Глибоцькій центральній районній лікарні.
  • 83-річний чернівчанин, який переніс другий інфаркт. Мав гіпертонію, цукровий діабет, двобічну пневмонію. COVID-19 підтверджено. Помер у міській лікарні №1.
  • Жінка із Глибоччини, 1941 р. н., мала двобічну пневмонію, тривалий час перебувала на апараті штучної вентиляції легень. Коронавірус у неї підтверджено. Померла у обласній клінічній лікарні.
  • Жінка 1968 р. н. із Сторожинецького району. Хворіла на гіпертонію, мала надмірну вагу. Через пневмонію довгий час була підключена до апарату штучної вентиляції легень, ПЛР-тест позитивний. Померла у обласній клінічній лікарні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж