Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області більше трьох сотень правооохоронців розшукували двох дітей

Правоохоронці розшукали хлопчиків віком 6 та 11 років
17 травня, ввечері, у Кіцманському районі 6-річний хлопчик вийшов за мені подвір'я і батьки не змогли самостійно його знайти. До пошуків дитини також залучили рятувальників, прикордонників і місцеву громаду. Малолітній буковинець має аутизм і йому могла загрожувати небезпека, керівництво ГУНП залучило до його пошуків максимальну кількість особового складу поліції та службових собак.
 
Німецька вівчарка Алі провів правоохоронців на околицю села, де вони й знайшли дитину. Хлопчик відійшов від домівки приблизно на 7 кілометрів і не знав, як повернутися до батьків. Він змерз і був дуже наляканий. Співробітники поліції дали дитині теплий одяг і доставили додому.

Також цього вечора поліцейські оперативно розшукали неповнолітнього жителя Глибоцького району. 11-річний хлопчик пішов з дому і його місцезнаходження було невідоме. Правоохоронці знайшли дитину та передали батькам. Наразі здоров'ю та життю розшуканих дітей нічого не загрожує. За час їхньої відсутності жодних протиправних дій відносно них не вчинялося.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж