Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Ми добиваємося створення ТСК щодо катастрофічного розкрадання грошей в «Нафтогазі»!

У понеділок, 18 травня, відбулася зустріч керівників депутатських груп і фракцій, на якій було прийнято рішення створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування розкрадання коштів у великих масштабах в НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Верховна Рада починає працювати. Хоч і в умовах карантину, хоч і в усіченому режимі - до 15:00, не довше хоч і з перервами на дезінфекцію, але працювати! Фракції «Опозиційна платформа - За життя» та «Батьківщина» наполягли на створенні Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме катастрофічне розкрадання грошей в НАК «Нафтогаз України». Ту кількість грошей, яка була вкрадена, можна співвіднести з величезною діркою в Пенсійному фонді. Вже зараз очевидно, що це - злочин століття!» - заявив Вадим Рабінович.

Разом з тим політик підкреслив, що «зараз все залежить від «слуг народу».

«Сьогодні ми в принципі домовилися, що створимо відповідну комісію протягом 1-2 днів, а вже завтра «слуги» дадуть свою остаточну відповідь» - уточнив політик.

«В цілому сьогоднішня зустріч була цікавою. Були питання в режимі «off the records», і вони стосуються взаємовідносин всередині парламенту. Але, думаю, що в цілому зустріч була досить конструктивною», - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж