Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Як цьогоріч проходитиме Всесвітній день Вишиванки на Буковині

Цьогоріч свято припадає на 21 травня 
У 2016 році студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції "Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу. 
 
День вишиванки в Україні немає фіксованої дати. Щороку святкування припадає на третій четвер травня. Через карантин цього року День Вишиванки пройде онлайн, про це повідомила одна із засновниць свята Леся Воронюк.
 
Всі активності відбуватимуться на сторінці Всесвітній день вишиванки. Отже, 21 травня: 12-14.00 - онлайн спілкування з українцями всього світу, 19.30 -20:45 спільний перегляд фільму "Спадок нації", 21.30 - 23.00 - Укротека (кращі діджеї та краща українська музика).
 
Також Леся Воронюк розповіла, що вони із організаторами повернулися до первинної ідеї свята: одягнти вишиванку, де б ти не був. Коротка інструкція цьогорічного святкування: одягнути вишиту сорочку, зробити гарні фото та викласти їх у соцмережі з написом #деньвишиванки2020 або #деньвишиванкиденьродоводу.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж