Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Володимир Зеленський: "Перші виклики ми достойно пройшли"

Проте Президент зазначає, що ми не повинні недбало ставитися до коронавірусу
Сьгодні, 19 травня, відбулася нарада з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території України, про це йдеться на офіційному веб-порталі представництва президента. На якій Володимиру Зеленському повідомили, що в країні за добу захворіло 260 людей, а одужало 356.   

Коронавірусна епідемія змусила нас усіх приймати нові рішення й нові умови життя. Всі країни у світі переосмислили свої підходи. Сьогоднішня тенденція з кількості тих, хто захворів, і тих, хто одужав, вселяє надію, що перші виклики ми достойно пройшли. Однак це не означає, що ми повинні недбало ставитися до коронавірусної інфекції. Робитимемо все, щоб гарантувати безпеку українців, – зазначив Володимир Зеленський. 

Також Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив Главі держави, що наразі майже всі області виплатили березневі надбавки до 300% до зарплат лікарям, які борються з коронавірусом. Три області вирішать це питання найближчими днями. А деякі регіони вже почали виплати надбавок за квітень, і до кінця тижня Кабінет Міністрів очікує значного збільшення кількості укладених угод з Національною службою здоров’я, що необхідно для здійснення цих виплат.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж