Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Перспективний план Чернівецької області проголосований і буде реалізований, - Олег Немчінов

Міністр повідомив, що рішення приймаються без громад, з урахуванням тої потреби соціально-економічної, яку бачать на місці обласні керівники
Сьогодні, 21 травня, на Буковину прибули три міністри з робочим візитом. Під час брифінгу міністр Олег Немчінов повідомив, що мав нагоду поспілкуватися з представниками місцевих громад, які мали питання щодо перспективного плану Чернівецької області.

Ми сьогодні мали нагоду поспілкуватися з представниками місцевих громад, які мають різні проблеми: розташування центру в об’єданній територіальні громаді, в іншої громади є проблема відлучення від неї інших населених пунктів за перспективним планом, в одної громади – це розташування її не на тому щаблі, якому має бути. Всю цю проблематику ми беремо в роботу, - наголосив міністр. 

Також міністр повідомив, що перспективний план розвитку Чернівецької області вже затверджений та Кабінету Міністрів залишилося проголосувати тільки за три області: Львівську, Запорізьку та Одеську. 

Треба розуміти, що дуже багато громад свого часу втратили можливість на добровільне об’єднання і останній рік ми формуємо систему територіально-адміністративного устрою під завершення. Рішення вже приймаються, на жаль, без громад з урахуванням тої потреби соціально-економічної, яку бачать на місці обласні керівники, які подають на затвердження уряду. Ми уважно розглянемо усі пропозиції. Перспективний план Чернівецької області вже проголосований і буде реалізовуватися, - розповів Олег Немчінов.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж