Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук втік з виконкому під час розгляду його пропозиції про підвищення тарифу в маршрутках до 10 гривень

Міський голова відмовився брати на себе відповідальність за прийняття рішення


Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради, розглядали важливе питання відновлення роботи маршрутних автобусів у місті.

Як повідомив вчора міський голова Олексій Каспрук у прямому ефірі в мережі Фейсбук, перевізники відмовляються возити чернівчан по 5 гривень, а після проведеного ним перерахунку, вартість перевезень в автобусах орієнтовно має становити 9-10 гривень. А тим же кому така ціна є завискою, мер сказав, що ніхто їх не змушує користуватись маршрутками по 10 гривень і вони можуть добиратись самостійно, як це роблять вже третій місяць.

Сьогодні під час обговорення питання запуску громадського транспорту з підняттям тарифу до 10 гривень, Каспрук намагався зняти з себе відповідальність та відхреститись від цього питання, зазначивши, що тариф зросте, якщо буде прийняте рішення «вами». Меру нагадали, що саме він очолює виконком, і до прийняття рішення він має безпосереднє відношення. Зрештою саме міському голові це рішення підписувати.

Під час розгляду питання міський голова Чернівців Олексій Каспрук, несподівано зазначив, що має зустріч і втік з засідання виконкому. Тож рішення сьогодні про запуск громадського транспорту у Чернівцях так і не прийняли.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж