Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За час карантину на Буковині зменшилася кількість злочинів, - Олег Йосипів

Це пов’язано з тим, що більшою мірою люди перебували вдома, старалися без потреби не виходити на вулицю
У програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" начальник Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Олег Йосипів розповів про ротацію та роботу патрульних в умовах карантину.
 
4 травня, старший лейтенант поліції Олег Йосипів очолив патрульну поліцію Чернівецької області. Про це повідомляла пресслужба Патрульної поліції України. 

Начальник управління патрульної поліції розповів, що ротація була запланована та є нормальним явищем для роботи правоохоронців. Три роки тому Олег Йосипів уже очолював управління патрульної поліції у Чернівецькій області. 

Пройшло майже 3 роки, як я покинув пост. За ці роки усі працівники патрульної поліції виросли, вони стали більш досвідченими. Станом на сьогодні ми маємо відкритих понад 100 вакансій у патрульній поліції Чернівецької області, - наголосив Олег Йосипів. 


Також розповів, що усі патрульні поліцейські несуть службу по змінно, єдине, що змінилося в рамках карантину до служби залучали працівників апарату патрульної поліції, тобто двічі на місяць випадала зміна, коли вони виходили і допомагали збільшити кількість екіпажів.
 
 
За час карантину по Україні кількість злочинів не мала тенденції до погіршення, а навпаки вона стабілізувалася, а певною мірою покращилася. У Чернівецькій області вона суттєво покращилася – це пов’язано з тим, що більшою мірою люди перебували вдома, старалися мінімум виходити на вулицю. Про те, є ситуації, коли в нас протягом доби 1-3 випадки по області, - розповів начальник Управління патрульної поліції у Чернівецькій області.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж