Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинець заборгував 40 тис грн за оренду землі

Чоловік успадкував нерухомість від батька, який орендумав земельну ділянку площею 0,0256 га
У жовтні 2010 року Сокирянська міська рада уклала договір з буковинецм про надання йому у платне користування строком на 49 років земельну ділянку загальною площею 0,0256 га, для обслуговування нежитлової будівлі, яка перебувала у праві власності орендаря. 

У лютому 2017 року орендар передарував сину нерухомість який з моменту набуття права власності на нього автоматично став орендарем земельної ділянки, на якій розміщена  нерухомість. Однак, чоловік з часу набуття права власності на нежитлову будівлю, не сплатив за жоден місяць користування землею, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі майже 13 тис грн.

У червні 2018 року Сокирянська міська рада розірвала договір оренди з вказаним землекористувачем, проте чоловік, без жодних правовстановлюючих документів, ще три роки продовжував безоплатно користуватись вказаною землею, внаслідок чого місцевий бюджет недоотримав ще понад 27 тис грн. Загальна сума боргу сягає 40 тис грн. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж