Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Евакуація на санітарному вертольоті Мі-8 можлива на відстань 1200 км, - Сергій Осачук

Гелікоптер спеціально обладнаний,  був у операціях по всьому світу та несе службу в інтересах цілої держави
Сьогодні, 29 травня, у  Новоселиці провели навчання із транспортування гелікоптером хворого на коронавірус, про це повідомляє з місця подій журналіст "Чернівецького променя".

Теоретичні знання завжди мають бути відпрацьовані на практиці. Голова ОДА Сергій Осачук зазначив, що вдячний міністру внутрішніх справи України, який минулого тижня завітав на Буковину, та запропонував провести такі навчання. У співправці з ДСНС у Чернівецькій області та під їхнім керівництвом відбулося відпрацювання випадку, коли хворого на коронавірусну інфекцію доправляли гелікоптером до Києва. 
 
Єдиний посил, який ми робимо нашим громадянам: будь-яка ситуація, яка може трапитися з ускладенням здоров’я може мати і таке вирішення, якщо медики Буковини і наші медичні заклади не можуть впоратися, то у нас є і високопрофесійні спеціалізовані медичні установи в столиці і туди буде доправлений хворий на Covid-19, - Сергій Осачук
 
Гелікоптер спеціально обладнаний,  був у операціях по всьому світу, його дальність польоту складає 1200 км, відстань від Чернівців до Києва 537.55 км , тому необхідності аби тримати екіпаж у нас – немає, про це зазначає голова ОДА. 
 
Він несе службу в інтересах цілої країни. Розрахунковий час польоту становив приблизно  2 години 20 хвилин, а він долетів за півтори години. Тут питання не швидкості, не дистанції, а питання у злагодженості й внутрішньої готовності. Кожен лікар має знати, що така можливість існує. Якраз відправлювали алгоритм сьогодні коли поступив дзвінок  на «101» ніхто не був попереджений про заклик про допомогу, - Осачук.
 

Евакуація на санітарному вертольоті Мі-8 можлива на відстань 1200 км, - Сергій Осачук

 

Евакуація на санітарному вертольоті Мі-8 можлива на відстань 1200 км, - Сергій Осачук

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж