Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук про свою матеріальну допомогу 50 тисяч гривень: це законний дохід чиновника

Мер заявив, що так само матеріальну допомогу можуть отримати вчителі та медики

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук не розуміє чому чернівчани обурюються через те, що він отримав у розпал карантину 50 тисяч гривень матеріальної допомоги, а інші чиновники міськради на суму майже 6 мільйонів гривень. Принаймні сам мер нічого поганого у цьому не бачить і навіть зауважив, що так само як він, можуть отримати матеріальну допомогу вчителі, лікарі та викладачі, - пише видання «Chernivtsi times».

У працівників бюджетної сфери є можливість отримати матеріальну допомогу. Це законна виплата. Це стосується вчителів, викладачів вузів, лікарів, чиновників державної служби, посадових осіб місцевого самоврядування. Це законний дохід чиновника, який передбачений в міському бюджеті, – заявив мер Каспрук.

Звісно вчителі та лікарі не отримували матеріальну допомогу 50 тисяч гривень, а для більшості чернівчан це майже їх річна зарплата. Можна припустити, що Каспрук не в курсі зарплат медиків та освітян, але насправді він банально вкотре маніпулює думкою громади, адже далі мер, нібито, забув про епідемію, і заявив, що рік тому так само усі отримали матеріальну допомогу в Ратуші, а документ підписав секретар міськради Василь Продан.

Ми нагадаємо меру, що рік тому не було необхідності сотні мільйонів гривень виділяти на боротьбу з коронавірусом, що чернівчани не сиділи без копійки на карантині, що з вчителів не збирали останні гроші, як це зараз робить мер, що тоді вже активно ремонтувалися дороги, місто прибиралося і саме тому усі заслужено отримали матеріальну допомогу, - зазначає видання «Chernivtsi times».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж