Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Які нововедення відбудуться у ЗНО 2020, - МОН

Цьогоріч для учасників ЗНО вдвічі збільшили термін допуску в пункт пропуску, а також дітей будуть просити дотримуватися соціальної дистанції Які нововедення будуть у ЗНО 2020 повідомили у міністерстві освіти і науки України. Максимальна температура тіла, з якою будуть пускати в аудиторію - 37,2 градуса. Учасникам вдвічі збільшили термін допуску в пункт пропуску. Про це пише Інтернет-видання "Кореспонтент.нет".
 
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в цьому році буде проходити з 25 червня до 17 липня. В п'ятницю, 29 травня, в ефірі 1+1 про нововведення розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
 
Так, у нинішньому році для учасників ЗНО вдвічі збільшили термін допуску в пункт пропуску. Також дітей будуть просити дотримуватися соціальної дистанції.
 
"Раніше абітурієнти мали, приблизно, 30-35 хвилин для того, щоб пройти всі процедури. Цьогоріч ми збільшили цей час, і це триватиме годину. Також введено нове правило - кожному учаснику ЗНО у пропуску буде вказано маленький часовий проміжок, коли варто заходити в пункт тестування. Всіх учасників поділять на невеликі групи і вони будуть заходити у свій час", - пояснила Тетяна Вакуленко.

 
У ході тестування абітурієнти будуть у масках, але їх можна зняти і замінити. Перебувати в аудиторії без маски не можна, підкреслила Тетяна Вакуленко. Абітурієнтам під час проходження тестування можна буде пити воду. В УЦОЯО радять також мати при собі індивідуальні дезінфектори та сухі серветки.
 
Максимальна допустима температура тіла, з якою будуть пускати на тестування, - це 37,2 градуса. Учасникам, які мають звичайну температура тіла вище норми, рекомендують перед допуском на ЗНО отримати довідку у лікаря, що їх температура не пов'язана з коронавірусом.
 
Як повідомлялося раніше, в Україні пробне зовнішнє незалежне оцінювання пройде 15 і 17 червня. Оновлені запрошення-перепустки з адресами пунктів пробного тестування будуть з'являтися в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з 1 червня.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж