Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області сформували склад молодіжної ради при ОДА

З 80 активних молодих активістів ініціативної групи до складу Молодіжної ради області обрали 33 делегати
Вчора ввечері, 2 червня. відбулися вибори до складу Молодіжної ради при Чернівецькій обласній державній адміністрації. З 80 активних молодих активістів ініціативної групи до складу Молодіжної ради області обрано 33 депутати. Преставники новоствореної молодіжної ради розповіли про плани майбутньої діяльності журналісту "Чернівецького променя".

Учора на засідання нарешті був обраний склад молодіжної ради при ОДА, з чим я вітаю уже тепер своїх колег. Планів дуже багато. У першу чергу нам потрібно буде налагодити роботу між собою, адже шлях формування в команду ще попереду. 
По-друге, варто зосередити увагу на роботі не тільки на рівні Чернівців, а і всієї області, адже ми тепер — представники молоді Буковини. Ну і звичайно, нас чекає активна співпраця з представниками влади. Думаю, що разом у нас все вийде, — розповідає представниця новоствореної молодіжної ради Анастасія Забєліна. 


Склад ради сформований з представників ОТГ/районів, інститутів громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування, бізнесу, закладів освіти, органів державної влади. 

Вірю, що ми станемо ефективним органом з консолідації єдиного голосу молоді. Завдання в нас наступні: здійснювати контроль за діяльністю Управління молоді та спорту при ОДА, спільно формувати та коригувати програми розвитку молоді, зосереджуватись на розв'язання актуальних проблем молодої людини по всій Чернівецькій області, - представник молодіжної ради Олександр Гуляєв.
 
Також, це перша в Україні Молодіжна рада, яка має інклюзивну квоту. Молодь з інвалідністю активно долучається до реалізації молодіжної політики на території Чернівецької області. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.
 
Бажання та мотивація працювати дуже велика. Очікую: реалізацію проєктів на території всієї області, взаємодію з  обласними органами влади та активну роботу молоді всього краю. Спільними зусиллями у нас все вийде,  - представник молодіжної ради Віталій Карп'юк
.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж