Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Велике будівництво": на Заставнівщині реконструюють школу


Школа буде доступною для маломобільних груп населення У селі Веренчанка, що на Заставнівщині, реконструюють школу. Новий заклад освіти розрахований на 500 учнів. Роботи тривають у рамках проєкту «Велике будівництво». Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації. 

Із ходом реконструкції ознайомився голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Він відвідав об’єкт із своїми заступниками Богданом Ковалюком та Іриною Ісопенко.

Веренчанська школа – найбільша у районі і єдина, де діти змушені навчатися у дві зміни. Приміщення закладу освіти збудували ще у середині минулого століття, розраховане воно на 250 учнів, тоді як школу наразі відвідує 421 дитина. Тож на нову будівлю із просторими класними кімнатами, спортивним та актовим залами, майстернею, їдальнею мешканці села чекають із нетерпінням.
 
Ми сконцентрували значний ресурс на одному об’єкті, однак це дозволить завершити будівництво, школа служитиме громаді. Вважаю, що такий підхід є правильним, – зазначив губернатор.

Будівлю планують утеплити, встановити енергоощадні вікна та двері. Також школа буде доступною для маломобільних груп населення.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно