Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Все, проти чого сьогодні Сорос направляє своїх «пташенят», - допомагає Україні

«Все, проти чого сьогодні Сорос направляє своїх «пташенят», - допомагає Україні. Їм потрібно ще більше розхитати ситуацію, потрібно ще більше революцій - своїх не вистачає. І сьогодні, в першу чергу, потрібно відповісти за 2014 рік, оскільки сьогоднішні події в США показують: це був державний переворот в Україні. Тільки в Америці здійснити його поки не виходить, а в Україні вийшло. Тому час все назвати своїми іменами, час розставити всі крапки над «і». Нам треба знати правду - тільки так ми зможемо йти вперед».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

Прокоментував політик і мітинги, які відбулися в Києві проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Я їх бачив ці мітинги і зацікавився, хто ж виступає їх організатором. Виявляється, організували його «соросята» і партія «Свобода». І саме тому я автоматично підтримую Авакова. Поясню чому: все, проти чого направляє своїх «пташенят» Сорос, потрібно захищати, тому що це означає: об'єкт, проти якого спрямована діяльність його «пташенят», хоч якось допомагає нашій країні. А Соросу тільки те і потрібно, що розхитувати країну ще більше - йому потрібно більше революцій в Україні», - висловив упевненість Вадим Рабінович.

Коментуючи сам звіт глави МВС Арсена Авакова у Верховній Раді, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» зазначив: «Знову ж, можу сказати одне - потрібно добре подумати, хто вимагав цього звіту!»

А поки ж, на його думку, «нам потрібно розбиратися з Міжнародним валютним фондом».

«Нам потрібно відправити на смітник історії взаємини з МФВ. Нам потрібно порахувати, що у нас реально є в країні, тому що статистика знищена: ми не знаємо, ані скільки людей у ​​нас проживає, ані скільки виїхало з країни. Нічого не знаємо! Це тільки «зелені» можуть так управляти країною: без статистики, без плану, без стратегії», - констатував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж