Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани можуть поскаржитись на благоустрій міста у Фейсбуці

Модератором сторінки призначили головного спеціаліста інспекції з благоустрою управління контролю за благоустроєм міста Руслана Побігушка
Управлінням контролю за благоустроєм міста Чернівецької міської ради створено сторінку в соціальній мережі «Фейсбук» з назвою «Благоустрій спільними зусиллями». Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Модератором сторінки призначили головного спеціаліста інспекції з благоустрою управління контролю за благоустроєм міста Руслана Побігушка. 

Звернення, опубліковані на сторінці інспекції, модератор перенаправлятимеме в групу «Інспекція з благоустрою».

Працівник інспекції не пізніше наступного робочого дня від дня публікації зобов’язаний розглянути звернення з виходом за вказаною адресою та зробити відповідні фотофіксації, після усунення порушень, за результатами розгляду, зробити фотофіксації завершених робіт.
Узгоджену відповідь модератор публікує на сторінці інспекції, як коментар до публікації заявника.

На сторінці інспекції будуть розміщені публікації про роботу інспекції, виявлені порушення з інформацією про  вжиті заходи щодо їх усунення, здійснені заходи впливу до порушників законодавства України в сфері благоустрою та Правил благоустрою міста Чернівці.

Відповідний наказ підписав начальник управління контролю за благоустроєм міста Ярослав Городенський. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж