Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Довкола Кімцманя планують збудувати об‘їзну дорогу

Для будівництва дороги підготують необхідну проєктно-кошторисну документацію, а опісля представлять її в Уряді  Довкола Кіцманя планують збудувати об‘їзну дорогу. Реалізацію проєкту голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук та його заступник Богдан Ковалюк обговорили з головою Кіцманської РДА Олексієм Добровольським, пише прееслужба Чернівецької ОДА.

Об’їзний шлях, який починається у селі Суховерхів та біля села Лашківка виходить на міжнародну трасу М-19 близько двох десятків років тому уже бралися будувати. Проте роботи не завершили, зараз це ґрунтова дорога, частина якої заасфальтована. 


Як зазначив Сергій Осачук, новий шлях – це додаткові можливості розвитку для району.

Попри нову дорогу обов’язково будуть з’являтися об’єкти інфраструктури – заправки, магазини, сервісні центри. Тому фундаментом розвитку Кіцманської об’єднаної територіальної громади є і ця об’їзна дорога, яку ми включаємо у наш стратегічний план, – розповів голова ОДА. 


Вирішено, що для будівництва дороги підготують необхідну проєктно-кошторисну документацію, а опісля представлять її в Уряді, аби отримати фінансування.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж