Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Подзвін за героєм: Чернівці вшанували пам'ять Степана Воробця

Загинув герой у бою, що точився під смт. Ямпіль та с. Закітне Донецької області Сьогодні у Чернівцях на Центральній площі вшанували пам’ять Героя України Степана Воробця. Про це повідомила волонтерка Галина Абрам’юк.
 
Про героя:
Воробець Степан Степанович народився 4 червня 1987 р., в м. Коломия Івано-Франківської області. Капітан, командир роти 24-ї ОМБр ім.Короля Данила.

Загинув 19 червня 2014 року у бою, що точився під смт. Ямпіль та с. Закітне Донецької області. Разом зі Степаном загинули підполковник І.Ляшенко, старший сержант А.Повстюк, старший солдат Ю.Прихід, солдат В. Сивак, солдат В. Семчук та солдат М. Шайнога.

Поховали Героя в м. Коломия Івано-Франківської області. Залишилася мати, дружина і двоє синів.

Указом Президента України № 660/2014 від 21 серпня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, високопрофесійне виконання службового обов'язку", нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня (посмертно).

Відповідно до рішення Коломийської міської ради від 13 жовтня 2015 р. № 2363-58/2015 "за виняткову мужність і героїзм виявлені у захисті України, жертовне служіння народові присвоєно звання "Почесний громадянин м. Коломия" (посмертно).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж