Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Існує загроза підтоплення «Калинівського ринку» та ринку «Добробут»


Фото: архівне

Завтра зранку очікується найвищий рівень води

Внаслідок випадання значних, місцями сильних опадів в басейнах р. Прут , р. Сірет та р. Черемош триває розвиток дощового паводку з підйомом рівня води.

На відрізку с. Мілієво – с. Банилів Вижницького району на р. Черемош існує загроза руйнування пошкодженої частини дамби з можливим підтопленням домогосподарств у с. Банилів та с. Слобода –Банилів Вижницького району.

Проходження максимального рівня води дощового паводку на р. Прут у створі гідрологічного поста Чернівці очікується вранці 22 червня з висотою440-490 см над нулем поста. Можливий вихід води на заплаву на низько розташованих ділянках р. Прут, - повідомляє ДСНС в Чернівецькій області.

За оцінками фахівців, перший небезпечний рівень при якому починається підтоплення - це 470 см, тож враховуючи прогноз існує загроза підтоплення Калинівського ринку та ринку «Добробут».

Зокрема в Басейновому управлінні водних ресурсів річок Прут та Сірет, зазначили, що місцями можливий вихід води на заплаву, початкове затоплення автомобільної дороги на ринку «Добробут», низько розташованих ділянок с/г угідь Новоселицького району, підтоплення дороги Новоселиця - Герца, автомобільного мосту через р. Прут, сполученням с. Маршинці Новоселицького району - Лунка Герцаївського району Чернівецькій області.

 

Адміністрація комунального підприємства КП МТК «Калинівський ринок» звернулась до підприємців і повідомила, що усі користувачі торговельних місць на ринку мають можливість вільного доступу до власних торговельних об’єктів.

Водночас підприємців закликають не піддаватись панічним настроям, а також зазначають, що оперативну інформацію щодо ситуації на ринку можна одержати в оперативного чергового служби безпеки ринку за телефонами:

+380 (50) 374 58 31

Фото архівне

скачать dle 10.5фильмы бесплатно