Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович починає боротьбу за пенсіонерів

Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович пропонує Верховній Раді України ввести кримінальну відповідальність за нарахування чиновниками пенсій громадянам України, які практично вдвічі нижче прожиткового мінімуму і прирікають пенсіонерів на неможливість виживання.

Відповідний законопроект Вадим Рабінович направив до Верховної Ради, про що співголова фракції «Опозиційної платформи - За життя» написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Виходячи з того, що розмір мінімальної пенсії не відповідає прожитковому мінімуму, політик закликав Кабінет Міністрів негайно збільшити витрати на виплати літнім людям.

«Подумайте самі: встановлений прожитковий мінімум майже в два рази більше мінімальної пенсії! Уряд заздалегідь знає, що люди на таку пенсію вижити не можуть, але йде на це свідомо, вбиваючи людей або прирікаючи їх на голодне виживання...», - заявив народний депутат.

Вадим Рабінович також підкреслив, що поданий ним законопроект містить вимогу до уряду ініціювати передбачену законом індексацію пенсій і соціальних виплат.

«Тому «Опозиційна платформа - За життя» вимагатиме внесення цього закону в першочергові для розгляду у Верховній Раді!» - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно