Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина на понад 20 мільйонів гривень отримала медобладнання від благодійників

Найдорожчими є рентген-апарати, їх передадуть у Кіцманську, Вижницьку, Сокирянську та Новоселицьку районні лікарні
Благодійну допомогу отримала Буковина у вигляді пересувних рентген-апарати, 38 моніторів пацієнта та 25 тисяч респіраторів.  від групи компаній «Нафтогаз» – АТ «Укргазвидобування» та ГПУ «Львівгазвидобування».
Загальна вартість медичного обладнання – понад 20 мільйонів гривень. Найдорожчими є рентген-апарати, їх передамо у Кіцманську, Вижницьку, Сокирянську та Новоселицьку районні лікарні, – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Чорний.
Головний лікар Кіцманської центральної районної лікарні Володимир Хромюк каже, рентген і монітори пацієнта – надзвичайно вчасний та потрібний подарунок.
У нашій лікарні старі рентген-апарати, які чи не щомісяця доводиться ремонтувати. Тому нове обладнання дуже необхідне. Крім того, це пересувний рентген, який полегшить надання допомоги важким хворим, адже його можна транспортувати безпосередньо до ліжка пацієнта. Так само і монітори, які допомагають стежити за рівнем кисню у крові, тиском, пульсом, частотою серцевих скорочень, – пояснив Володимир Хромюк.
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук зауважив, що це дороговартісне обладнання служитиме медикам багато років.
Це надзвичайно щедрий подарунок. Такий жест підтримки буковинської медицини заслуговує на щиру вдячність з нашого боку, – зазначив Сергій Осачук.

Це вже другий транш допомоги від групи компаній «Нафтогаз». Минулого разу доброчинці передали нашій області, яка найбільше постраждала від епідемії коронавірусу, медичного обладнання на понад 70 мільйонів гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж