Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сповільнюється підняття води у Пруті через припинення дощів у горах: рівень води не перетне 700 см

Станом на цю годину рівень води 553 см, прогнозують ще 150 см Три дні негоди на Буковині, через дощі у горах, у Чернівецькій та сусідній Івано-Франківській області оголосили "червоний". 

Протягом цієї ночі, рівень води у річці Прут зріс майже на один метр, очікують ще півтора за прогнозами  Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.

Проте через припинення дощів у горах на разі йде сповільнюється рівень підняття води у Пруті.

За попередніми прогнозами очікували від 680 до 730, але так як прорвало у деяких місцях дамбу, то до нас дійде менша хвиля і відповідно рівень води буде менший. Також сповільнюється підняття через припинення опадів у горах, тому до позначки у 700 см не дійде, - коментує  Тетяна Негадайлова начальник Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Негадайлова.


Нагадаємо, що цієї ночі на Калинівському ринку чергували підприємці, адже бояться повторення 2008 року. На даний момент, вода підтоплює перший сектор, де торгують торгують промисловими товарами та весільними речами. 

Також, негода наробила лиха по області: понад 400 будинків підтоплені та зруйновані 4 мости.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж