Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У дворику Ратуші, замість громадського простору, з’явився ресторан

Літній майданчик закладу громадського харчування облаштували без будь-яких дозволів

Кілька років тому була чудова ініціатива, відкрити внутрішній дворик Ратуші для чернівчан та гостей міста в якості громадського простору. За задумом там мали проводити виставки, різноманітні мистецькі заходи та акції. І деякий час так насправді й було. Але потім вхідні двері у внутрішній дворик з вулиці Франка знову зачинили, а про мистецькі акції забули.

Та доступ у чернівчан до дворику знову з’явився. Ресторан, який знаходиться в цій же будівлі і має вихід у дворик, вирішив без будь-яких дозволів міськради та виконкому зробити собі там літній майданчик, оскільки лише саме така форма роботи для закладів громадського харчування зараз дозволена у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Звісно, якби це був заклад політичних опонентів Каспрука, і сам мер, і наближені до нього ЗМІ та активісти, розповідали б про неприпустимість чергової «наливайки». Але заклад, за нашими даними, дружній до міського голови, тож і працювати без дозволів у таких випадках виходить, що можна, - пише видання «Chernivtsi times».


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж