Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Денис Шмигаль розповів скільки триватиме карантин в Україні

В Україні карантин через коронавірус буде доти, поки не знайдуть протокол лікування або вакцину
В Україні карантин через коронавірус буде доти, поки не буде знайдено протокол лікування або вакцину, про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Поки ми бачимо, що і червень, і липень ми проживемо в карантинних обмеженнях. У більших чи менших, але ми від них не відмовимося. Ба більше, ми будемо жити в карантинних обмеженнях доти, поки не знайдемо протокол лікування, ліки, вакцину або щось, що зможе нам (допомогти) керувати летальністю, - заявив Шмигаль.
Він також навів статистичні дані щодо коронавірусу.
Якщо летальність цієї хвороби сьогодні в Україні між 2,5-2,9%, то класичний грип - це до 1%, близько 0,8% людей помирає. Тут (у разі Covid-19) майже втричі більше, - повідомив прем'єр-міністр.

Шмигаль додав, що влада повинна довести країну з найменшими втратами до моменту знаходження ліків. Тільки тоді, на його думку, можна повністю зняти карантин "і жити звичайним життям, розвиватися і думати про майбутнє".
До цього часу ми будемо жити в режимі збереження кожного людського життя. І тут уже тоді починаються морально-етичні проблеми, які зіставляються з економічними проблемами, і необхідно постійно шукати якийсь баланс, щоб не занапастити економіку й одночасно - врятувати якомога більше людських життів, незалежно якого віку, статі, в якому стані перебуває людина. Але це вища цінність, безумовно, - підсумував Шмигаль.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж