Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Підприємці Буковини отримали допомогу 36,8 мільйона гривень

Із часткового безробіття на період карантину 
На Буковині до центрів зайнятості для отримання допомоги із часткового безробіття на період карантину подали документи 9690 роботодавців, з них 9090 фізичні особи-підприємці.

Загалом підприємці отримали вже 36,8 мільйона гривень. Малий та середній бізнес для заробітної плати понад 6 тисяч працівників отримав 27 мільйонів гривень, а впродовж тижня кошти на рахунки отримають 1,5 тисячі ФОПів.

– Наші фахівці опрацьовують сотні пакетів документів, аби допомогти підприємцям пережити карантин, зберегти бізнес і робочі місця для буковинців. Якщо у документах допущено незначні помилки, відправляємо їх на доопрацювання. Відмови отримують ті роботодавці, які не сплачували єдиний соціальний внесок упродовж 6 місяців до призупинення діяльності на час карантину, закрили підприємницьку діяльність, тощо, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Нагадаємо, звернутися із заявою про надання допомоги із часткового безробіття на період карантину можна впродовж 90 днів з дня зупинки або скорочення діяльності. Фізичні особи-підприємці, які не відновили діяльність у червні, мають змогу подати відомості за цей період. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж