Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Посольство Ізраїлю в Україні передало Буковині бутильовану питну воду для постраждалих від паводку районів

На територіях, які потерпіли через повінь, категорично заборонено використовувати колодязну воду

Посольство Ізраїлю в Україні передало Чернівецькій області партію бутильованої питної води. Допомогу повезуть у райони, що постраждали від повені, щоб усунути нестачу чистої питної води. Про це повідомляє пресслужба ОДА

Так, першу партію вже сьогодні відправили до Ревного та Стрілецького Кута, що на Кіцманщині, які значно потерпіли від удару стихії.

Також частину води отримають солдати, рятувальники та інші добровольці, які завтра допомагатимуть жителям названих сіл ліквідовувати наслідки паводку.

Решту ж благодійної допомоги розподілять між Новоселицьким, Вижницьким та Путильським районами, які також постраждали від стихії.

Як відомо, на територіях, які потерпіли через повінь, категорично заборонено використовувати колодязну воду через інтенсивне мікробне та хімічне забруднення. Наразі у підтоплених районах воду із криниць відкачують, а опісля дезінфікують їх. Тож поки користуватися колодязями не можна, села украй потребують питної води.

Посольство Ізраїлю в Україні передало Буковині бутильовану питну воду для постраждалих від паводку районівскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж