Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сучасний реанімобіль, який Чернівцям подарувала Канада, три роки припадає пилом в гаражі

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Реанімобіль у рамках проекту «Швидкі для України» Чернівці отримали ще на початку 2017 року


Машина швидкої допомоги Ford, яку отримала 1 міська лікарня,обладнана сучасним медичним устаткуванням та адаптована для надання реанімаційних послуг, тому отримання швидкої значно поліпшить медичне обслуговування чернівчан, - йшлося у прес-релізах для ЗМІ.

«Відповідно до можливостей ми забезпечуємо галузь охорони здоров’я усім необхідним. Радий, що ми отримали цей сучасний автомобіль, який дозволить транспортувати хворих і по місту, і, за потреби, на великі відстані», - зазначив тоді під час урочистої презентації Олексій Каспрук.

Проте, як виявилось, автомобіль, який міг би врятувати сотні життів, після цієї помпезної передачі перегнали в гараж, де він і досі припадає пилом, а міська лікарня взагалі його не використовує. Медики говорять, що він надто дорогий в обслуговуванні. Про це на своїй сторінці в мережі фейсбук написав журналіст Василь Забродський.

Більше того, з’ясувалось, що очільник Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв звертався з проханням передати авто на швидку для транспортування важкохворих на Київ, але йому відмовили.

«Таких авто уряд Канади Україні подарував декілька. Ми пропонували передати його на швидку, для транспортування важкохворих на Київ, як зробили в інших областях, але нам відмовили... Ось і стоїть без діла», - зазначив Володимир Єленєв.

Тож на папері Чернівці мають сучасний реанімобіль, і є навіть бажаючі його отримати для роботи, але натомість, окрім світлин з мером на презентації, автомобіль швидкої ще не використовували за призначенням.

 

Сучасний реанімобіль, який Чернівцям подарувала Канада, три роки припадає пилом в гаражі

Сучасний реанімобіль, який Чернівцям подарувала Канада, три роки припадає пилом в гаражі

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно