Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські прикордонники затримали тютюнову контрабанду на суму близько 70 тисяч гривень

Прикордонники Чернівецького загону позбавили пачкарів майже 4 тисяч пачок сигарет марки «Marlboro» та «Rothmans»
На Буковині двічі за добу прикордонники запобігали переміщенню через державний кордон тютюнової контрабанди.Випадки трапилися в межах Путильського та Сторожинецького районів Чернівецької області. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.

У першому випадку правопорушників виявили прикордонники відділу «Селятин» та курсанти Національної академії Держприкордонслужби, які реагували на випереджувальну інформацію від співробітників оперативних підрозділів Чернівецького загону.

Контрабандисти якраз прямували, від загороджувального паркану, в сторону кордону. Військовослужбовці негайно висунулись на затримання пачкарів, однак ті, скориставшись значним віддаленням від прикордонного наряду, покидали свої ноші та вдалися до втечі.
Порушники також проігнорували попереджувальні постріли у повітря, які були змушені зробити прикордонники.

В іншому випадку прикордонникам також довелося переслідувати правопорушників та стріляти у повітря. Цього разу пачкарі спробували переправити товар в межах відділу «Красноїльськ». Про те, їхнім планам завадила співпраця правоохоронців обох країн.

Першим правопорушників виявив румунський наряд, який й поінформувала українських колег. Одразу ж по обидва боки кордону розпочалися пошукові заходи. Як результаті, по обидва боки кордону правоохоронці знайшли покинутий товар.

У двох випадках прикордонники Чернівецького загону позбавили пачкарів майже 4 тисяч пачок сигарет марки «Marlboro» та «Rothmans», попередня вартість яких становить близько 70 тисяч гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж