Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук: мости у Розтоках великий паводок не пошкодив

З темпом робіт, в якому зараз ведуться роботи, міст буде  завершений чи до дня Незалежності чи до 1 вересня
Як повідомляє Сергій Осачук на пресконференції у Чернівецькому національному університеті, що вчора був на нових мостах у селі Розтоки, великий паводок нові конструкції не пошкодив. Місцеві люди мали велике щастя, що ця будівельна компанія в період великого паводку була там та з власної ініціативи врятували аварійний міст і продовжують допомагати окремим людям, домогосподарствам.

Сподіваюсь, що той темп робіт, який я вчора бачив, він буде завершений чи до дня Незалежності чи до 1 вересня. Однозначно у найстисліші терміни. Це професійна кампанія і завжди хочеться, щоб такі потужні інфраструктурні об’єкти в нашій області реалізовували професіонали, які мають запас фінансовий, технічний, інженерний. Вміють працювати. Тому я лише радію, коли такими темпами така робота триває, - повідомляє Сергій Осачук.
 
А щодо мосту у Маршинцях – це є символ державних обіцянок. Ми просимо вже пів року визнати той міст аварійним, таким, що він не міг далі функціонувати і дозволити швидше добудувати. Максимально докладаємо зусиль, щоб не відновлювати тимчасовий міст. А щоб у цьому добудувати, або щонайменше накрити та здати наступного року у експлуатацію новий міст через річку Прут.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж