Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Верховний Суд визнав законним звільнення головного лікаря Чернівецької ОКЛ Володимира Ушакова

Суд скасував рішення Шевченківського районного суду міста Чернівці та Апеляційного суду Чернівецької області

Верховний Суд України 17 червня визнав законними дії Чернівецької обласної ради стосовно звільнення Володимира Ушакова з посади головного лікаря ОКУ "Чернівецька обласна клінічна лікарня" та скасував рішення першої і апеляційної інстанції про поновлення його на посаді. Про це з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень на своїй фейсбук-сторінці повідомив начальник Управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності Чернівецької облради Степан Чернушка

Ще в травні 2018 року Володимира Ушакова звільнили з посади після чого він звернувся до Шевченківського районного суду міста Чернівці з позовом до обласної ради та Департаменту охорони здоров’я ОДА. 19 липня цього ж року суд скасував розпорядження про звільнення та поновив медика на посаді.

Після цього Чернівецька обласна рада не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції подала апеляційну скаргу до Апеляційного суду Чернівецької області, який залишив рішення суду першої інстанції без змін. Тож зважаючи на це рішення обласна рада подала касаційну скаргу до Верховного Суду (Касаційного цивільного суду), оскільки вважала вказані рішення необґрунтованими, прийнятими із порушеннями норм матеріального і процесуального права та суперечать чинному законодавству, - пишуть «Новини Буковини».

З грудня 2018 року справа розглядалася у Верховному Суді.

«За цей період та в результаті рішень першої та апеляційної інстанції, до прийняття остаточного рішення в касації маємо: два роки судової «тяганини», витрачені кошти на судові збори, незаконне поновлення на роботі Ушакова В.І., виплата майже 40 тис. грн. за «вимушений прогул», незаконне перебування на посаді з 7 травня 2018 протягом 1,5 року та нарахування заробітної плати за рахунок податків громадян.

Нарешті, Верховний Суд поставив жирну крапку у всіх цих питаннях; судові збори будуть повернені; незаконно нарахована та виплачена заробітна плата буде повернена, а от втрачені роки і репутація вже не будуть повернені, – така вже нині ціна правосуддя», - написав Степан Чернушка.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж