Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька область отримала найпотужніший тиск від коронавірусу, - Володимир Зеленський

Президент зазначив, що буковинські медики витримали тиск і максимально зберегли життя людей

Президент України Володимир Зеленський в ході офіційного візиту на Буковину відвідав реконструйований перинатальний центр де поспілкувався з медиками.

 

Президент зазначив, що, на жаль, у спокійні часи лікарям не приділяли гідної уваги.

Зараз ми робимо й будемо робити все, щоб ви були й соціально, і матеріально захищені, – зауважив Глава держави.

 

Володимир Зеленський подякував лікарям за роботу та зазначив, що незважаючи на те, що Чернівецька область отримала найпотужніший тиск від коронавірусу, але медики його витримали і зберегли життя людям.

Ми знаємо, що найскладніша робота, так вийшло у цьому році,випала лікарям — боротися з великою хворобою, яка не зрозуміло як з’явилася. І тільки в такі складні часи, ми розуміємо наскільки ваша професія важлива.
Чернівецька область отримала найпотужніший тиск від коронавірусу. Найбільша кількість хворих, найбільша хвиля. Коли в деяких областях був «штиль», там ніхто не бачив загрози, люди ходили без масок і інших засобів захисту — в Чернівецькій області була така хвиля, яка зносила все і саме ви її витримали і максимально зберегли життя чернівчан. Я вам дуже вдячний за це.
Впевнений, що дякуючи вам, я дякую і всім лікарям, медсестрам, водіям швидких, які вам допомагали боротися з COVID-19, - зазначив Зеленський.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж