Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сокирянська районна лікарня отримала сучасний томограф

Всі діти до 16 років, у яких є підозра на онкозахворювання, обстежуватимуться безкоштовно
До відремонтованого приміщення Сокирянської районної лікарні завезли апарат комп’ютерної томографії. Про це повідомляє інформаційний портал «Північно-бессарабський портал».

За ініціативи районної влади було досягнуто домовленості із приватним підприємством, яке погодилося надавати послуги комп’ютерної томографії на території Сокирянщини.
 
Медклініка придбала високоякісний комп’ютерний томограф фірми Philips, який у  конфігурації 64 зрізів вирішує повний спектр діагностичних завдань у сфері хірургії, онкології, неврології, нейрохірургії, кардіології, педіатрії та  інтенсивної терапії.
 
Сканер дозволяє проводити обстеження головного мозку, КТ-антіографію, повний комплекс досліджень, пов’язаних з діагностикою і кількісною оцінкою васкулярних порушень, динамічне функціональне дослідження недостатнього  кровопостачання головного мозку при діагностуванні інсультів і пухлин на ранній стадії.
 
Всі, без виключення, діти до 16 років, у яких є підозра на онкозахворювання, обстежуватимуться безкоштовно. Також безоплатно комп’ютерна томографія проводитиметься щомісячно 5 особам пільгових категорій (ветеранам, малозабезпеченим, людям, які потрапили у складні життєві обставини тощо) .
 
Роботи зі встановлення такого надважливого обладнання – вже на завершальній стадії. Найближчим часом очікуємо на відкриття кабінету комп’ютерної томографії, яка рятуватиме життя не тільки нашим краянам, а й людям із сусідніх районів та областей.

Сокирянська районна лікарня отримала сучасний томограф

 

Сокирянська районна лікарня отримала сучасний томограф

 

Сокирянська районна лікарня отримала сучасний томограф

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж